Milí zákazníci, v dňoch 15.06.2024 až 24.06.2024 bude možné objednávať tovar, avšak s oneskoreným doručením z dôvodu čerpania dovolenky. Ďakujeme za pochopenie.

costa rica

Kostarika je známa svojimi výnimočnými kávovými plantážami, ktoré produkujú niektoré z najkvalitnejších zŕn na svete. V našej ponuke nájdete široký výber výberovej kávy priamo z kostarických plantáží, aby sme vám priniesli autentický chuťový zážitok z tejto úžasnej krajiny.

 

Naša kostarická výberová káva sa vyznačuje:

  1. Jedinečným chuťovým profilom: Kostarická káva je známa svojou vyváženou chuťou s jemnými tónmi ovocia, karamelu a orechov. Vychutnajte si jedinečnú kombináciu sladkosti, kyslosti a plnosti tejto výnimočnej kávy.

  2. Kvalitnou úpravou a spracovaním: Kostarika je známa svojimi vysoko kvalitnými kávovými procesmi, ktoré zahŕňajú mokrú a suchú úpravu. Tieto procesy prispievajú k výnimočnej čistote a jasnosti chuťového profilu kostarickej kávy.

  3. Rôznymi regiónmi a farmami: Ponúkame vám výber z rôznych regiónov Kostariky, vrátane Tarrazú, Alajuela, Heredia a mnohých ďalších. Každý región má svoje vlastné charakteristické vlastnosti, ktoré ovplyvňujú chuť a charakter kávy.

  4. Podporou miestnych farmárov: Každý nákup kostarickej výberovej kávy z našej ponuky znamená podporu miestnych pestovateľov a farmárov, ktorí sa starajú o produkciu tohto vynikajúceho produktu.

Nezmeškajte príležitosť ochutnať vynikajúcu kostarickú kávu a objaviť bohatý chuťový zážitok, ktorý táto krajina ponúka. Objednajte si svoju výberovú kávu z Kostariky ešte dnes a zažite autentickú chuťovú cestu do tohto kávového rajónu.

CRI o
costa rica, tarrazú

Krajina, ktorá ponúka veľa benefitov z miestnej kávy, ponúka aj „kávovú turistiku“ – možnosť objavovať kávové plantáže. Mnoho druhov, kvalitná pôda, vysoká nadmorská výška, to...

Skladom nad 5ks 
Kód: CRI/200/S
1 položiek celkom
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá