SYDRIP 6x10g

Logo-text-2

Výberová káva, kdekoľvek a kedykoľvek. Život nerozhoduje kde sa to má stať a krásne chvíle nemajú otváracie hodiny. Preto potrebujeme vynikajúcu kávu nonstop, kdekoľvek na zemi. 100% kvalita. 100% komfort.  0% kompromis. Nemožné? To si nemyslíme. Preto sme vytvorili Sydrip. Jednoduchý dizajn, výberová káva od prvotriednych slovenských pražiarov, vložená do filtrov pripravených na hrnček. Stačí si vybrať obľúbeenú odrodu, čas, miesto a užívať si!

 

Nápad na Sydrip vznikol v roku 2017 počas inšpiratívnej cesty po Ázii, kde sme objavili tento zázračný filter. Láska k výberovej káve od slovenských pražiarov bola tak silná, že nápad spojiť  kvalitnú kávu s jednoduchým filtrom sme nemoholi dostať z hlavy. Kládli sme si otázku, prečo si výberovú kávu nevychutnať kdekoľvek na svete a dokonca bez straty na kvalite? Tak sme sa rozhodli túto myšlienku zrealizovať.

 

Michal Rábek, autor projektu SYDRIP

SYDRIP 6x10g Ethiopia kelloo nensebo, guji
Novinka Tip
€10

Predstavujeme novinku SYDRIP v balení 6 sáčkov/filtrov naplnených výberovou kávou po 10g kávy v jednom sáčku. Stačí rozbaliť sáčok, pomocou dômyselného systému prichytiť na...

Kód: SYD/ETH
1 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie