Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že náš prepravca Packeta stanovil dátumy, do ktorých stihne doručiť zásielky k Vám domov včas do Vianoc. Je to dátum do 18.12.2023. Aby ste sa vyhli preplneným Z-BOXOM odporúčame využívať odberné miesta. Ďakujeme za pochopenie.

SYDRIP 6x10g

Logo-text-2

Výberová káva, kdekoľvek a kedykoľvek. Život nerozhoduje kde sa to má stať a krásne chvíle nemajú otváracie hodiny. Preto potrebujeme vynikajúcu kávu nonstop, kdekoľvek na zemi. 100% kvalita. 100% komfort.  0% kompromis. Nemožné? To si nemyslíme. Preto sme vytvorili Sydrip. Jednoduchý dizajn, výberová káva od prvotriednych slovenských pražiarov, vložená do filtrov pripravených na hrnček. Stačí si vybrať obľúbeenú odrodu, čas, miesto a užívať si!

 

Nápad na Sydrip vznikol v roku 2017 počas inšpiratívnej cesty po Ázii, kde sme objavili tento zázračný filter. Láska k výberovej káve od slovenských pražiarov bola tak silná, že nápad spojiť  kvalitnú kávu s jednoduchým filtrom sme nemoholi dostať z hlavy. Kládli sme si otázku, prečo si výberovú kávu nevychutnať kdekoľvek na svete a dokonca bez straty na kvalite? Tak sme sa rozhodli túto myšlienku zrealizovať.

 

Michal Rábek, autor projektu SYDRIP

SYDRIP 6x10g costa rica tarrazú
Tip
SYDRIP 6x10g costa rica tarrazú
€12

Predstavujeme novinku SYDRIP v balení 6 sáčkov/filtrov naplnených výberovou kávou po 10g kávy v jednom sáčku. Stačí rozbaliť sáčok, pomocou dômyselného systému prichytiť na...

Posledné kusy 
Detail
Kód: SYD/ETH
1 položiek celkom
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá