veľkoobchod

VEĽKOOBCHOD A KÁVA PRE FIRMY

Cieľom našej firmy je aj dlhodobá spolupráca založená na spokojnosti zákazníka, dôvere a predovšetkým kvalite dodanej kávy, na ktorej je naša firma založená. Účelom veľkoobchodu je odbremenenie sa od samotnej činnosti nákupu kávy do prevádzky, firmy alebo iného podniku, čím Vám vzniká priestor pre sústredenie sa na iné, pre Vás dôležitejšie záležitosti. Pre nás je spokojnosť zákazníka veľmi dôležitá, preto ponúkame tento spôsob obchodu, z ktorého plynú výhody nie len pre Vás, ale aj pre Vašich či už zamestnancov, kolegov alebo návštevy.

MB13518-1540x1028

Zaoberáme sa pražením kávy čisto výberovej kvality, tzv. "specialty coffee", ktorá je hodnotená asociáciou SCA ( Specialty Coffee Association). Skóre našej kávy sa pohybuje nad stupňom hodnotenia 85. Pražíme kávu na espresso (tmavé praženie/city roast/full city roast) a kávu na alternatívne spôsoby prípravy, tzv. "filter". K obom týmto metódam ponúkame poradenstvo, poprípade konzultáciu pri výbere vhodného prístroja alebo zariadenia na prípravu kávy.

579b8e3fdd0895e4518b4d9c

Nakoľko si vážime každého jedného zákazníka vieme Vám vytvoriť ponuku šitú na mieru konkrétne pre Vás. Preto dúfame, že Vám spríjemnenie chvíľ s kávou v práci nezostane ľahostajné a pozitívne zvážite spoluprácu s nami. 

hands

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať pre poradenstvo, diskusiu alebo nezáväznú ponuku...

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole: