rwanda

Rwandská káva sa pýši vynikajúcou kvalitou a unikátnymi chuťovými profilmi, čo ju robí obľúbenou vo svete milovníkov kávy. V našej ponuke nájdete široký výber výberovej kávy priamo z rwandských farmárskych plantáží, ktoré vám prinášajú autentický chuťový zážitok z tejto fascinujúcej krajiny.

 

Rwandská výberová káva sa vyznačuje:

  1. Jemnou chuťou a jasnosťou: Rwandská káva často charakterizuje jemná chuť s výraznými tónmi citrusového ovocia, bobuľového ovocia a sladkých kvetov. Je to káva s jasnou, žiarivou chuťou, ktorá sa ľahko rozpoznáva.

  2. Kvalitnou úpravou a spracovaním: Rwandské farmy sa vyznačujú starostlivou úpravou a spracovaním kávy. Využívajú moderné techniky mokrej úpravy, čo prispieva k výnimočnej čistote a jasnosti chuťového profilu.

  3. Unikátnym terroir: Rwandská káva je ovplyvnená jedinečným terroirom tejto krajiny, vrátane vysokej nadmorskej výšky, bohatých vulkanických pôd a subtropického podnebia. Tieto faktory spolu s miestnymi odrodami kávovníka vytvárajú špecifické chuťové profily, ktoré sa líšia od iných kávových regiónov.

  4. Podporou miestnej komunity: Každý nákup rwandskej výberovej kávy z našej ponuky znamená podporu miestnych farmárov a komunity v Rwande. Vaša podpora pomáha udržiavať tradičné metódy pestovania a spracovania kávy a prispieva k rozvoju rwandského poľnohospodárstva.

Nezmeškajte príležitosť ochutnať vynikajúcu rwandskú kávu a objaviť bohatý chuťový zážitok, ktorý táto krajina ponúka. Objednajte si svoju výberovú kávu z Rwandy ešte dnes a zažite autentickú chuťovú cestu do tohto fascinujúceho kávového regiónu.

RWA o
rwanda, isimbi FW

Káva z Rwandy Isimbi je inšpirovaná svojim menovcom, slovom Kinyarwanda - na vrchole sopky, ktoré sa tiež používa na označenie niečoho čistého. Vertikálna integrácia a...

Vypredané 
Kód: RWA/200/S
RWA o
Novinka Tip Káva mesiaca
rwanda, shyira

Zo srdca Nyabihu - Exkluzívna chuť v každej šálke Vychutnajte si jedinečný zážitok s našou Rwanda Shyira kávou, ktorej korene siahajú hlboko do malebných svahov Nyabihu. Táto...

Vypredané 
Kód: RWA-S/200/S
2 položiek celkom
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá