brazil

Brazília je jedným z najväčších producentov kávy na svete a ponúka niektoré z najkvalitnejších zŕn na trhu. Naša ponuka zahŕňa široký výber výberovej kávy priamo z brazílskych plantáží, aby sme vám priniesli autentický chuťový zážitok z tejto krajiny.

 

Naša brazílska výberová káva sa vyznačuje:

  1. Bohatou chuťou a arómou: Káva z Brazílie je často známa svojou bohatou a hladkou chuťou s jemnými tónmi orechov a čokolády. Naše výberové zrná ponúkajú autentický prejav charakteru brazílskej kávy.

  2. Rôznymi praženiami: Naša ponuka zahŕňa kávu s rôznymi stupňami praženia, aby sme vyhoveli rôznym preferenciám chuťových profilov. Či preferujete svetlé alebo tmavé praženie, u nás nájdete to, čo hľadáte.

  3. 100% Arabica: Ponúkame vám 100% arabicu, žiadne blendy ani robusty.

  4. Kvalitou a čerstvosťou: Naša výberová káva je starostlivo vybraná a pražená na objednávku, aby sme vám zabezpečili čerstvosť a kvalitu každej šálky.

Nezabudnite tiež, že pri každom nákupe podporujete miestnych pestovateľov a výrobcov kávy z Brazílie. Objednajte si svoju výberovú kávu z Brazílie ešte dnes a zažite autentický chuťový zážitok priamo z tohto kávového rajom.

BRA OBAL
brazil, ipê do cerrado

Rodrigo, mladý chlap spolu so svojím otcom, pánom Cirom, a jeho bratom sa o farmu starajú sami. Pestujú odrody Catiguá, Yellow Bourbon, Red a Yellow Catuaí. Farma je nádherná a...

Skladom nad 5ks 
Kód: BRA/200/T
1 položiek celkom
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá