colombia

Kolumbia je jednou z najuznávanejších krajín na svete v oblasti produkcie kávy a je známa svojou výnimočnou kvalitou a bohatým chuťovým profilom. V našej ponuke nájdete široký výber výberovej kávy priamo z kolumbijských plantáží, ktoré vám prinesú autentický a vynikajúci chuťový zážitok.

 

Naša kolumbijská výberová káva sa vyznačuje:

  1. Jedinečnou chuťou a arómou: Kolumbijská káva je známa svojou jemnou chuťou, vyváženým telom a sviežou kyslosťou. Naše výberové zrná ponúkajú široký rozsah chuťových profilov, vrátane ovocných, orechových a karamelových tónov.

  2. Rôznymi praženiami: Naša ponuka zahŕňa kávu s rôznymi stupňami praženia, čo vám umožní vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim preferenciám chuťového profilu. Či už preferujete svetlé alebo tmavé praženie, u nás nájdete to, čo hľadáte.

  3. Výberom regiónov: Ponúkame vám výber medzi kávovými zrnami z rôznych regiónov Kolumbie, ako napríklad Huila, Antioquia, Narino a mnohých ďalších. Každý región má svoje vlastné unikátne terroir, čo ovplyvňuje chuť a charakter kávy.

  4. Kvalitou a čerstvosťou: Naša výberová káva je starostlivo vybraná a pražená na objednávku, aby sme vám zabezpečili čerstvosť a vynikajúcu kvalitu každej šálky.

Nezabudnite, že pri každom nákupe podporujete miestnych pestovateľov a výrobcov kávy z Kolumbie. Objednajte si svoju výberovú kávu z Kolumbie ešte dnes a zažite autentický chuťový zážitok priamo z tejto kávovej krajiny.

COL o
columbia, las taguas

Oblasť Narino sa nachádza na juhozápade krajiny, paralelne k pohoriu Andy. Vulkanická činnosť zabezpečila bohatú pôdu, na ktorej prospieva poľnohospodárstvo.Kávové čerešničky...

Skladom nad 5ks 
Kód: COL/200/S
1 položiek celkom
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá