▲▲▲ Vzhľadom na pandemickú situáciu týkajúcu sa ochorenia COVID-19 môže dodanie niektorých produktov, najmä od firmy Moccamaster Technivorm meškať. Za pochopenie ďakujeme. S úctou
Neohodnotené

SYDRIP 6x15g honduras montecillos, cerro bueno

Predstavujeme novinku SYDRIP v balení 6 sáčkov/filtrov naplnených výberovou kávou po 15g kávy v jednom sáčku. Stačí rozbaliť sáčok, pomocou dômyselného systému prichytiť na akúkoľvek šálku alebo pohár a zaliať horúcou vodou. To je všetko a zároveň tak málo, čo stačí pre vychutnanie si výberovky, či už ste na cestách, na turistike alebo doma.

Táto plne umytá káva z panstva Cerro Bueno nesie označenie pôvodu Café Marcala, prvé svojho druhu v Strednej Amerike, a je ľahké pochopiť prečo. Táto káva je plná orieškovej sladkosti z tmavej čokolády, ktorú milujeme, v skvelých honduraských kávach. Káva sa pestuje v tieni pomocou druhov, ktoré chránia a obnovujú životné prostredie a miestnu populáciu divokej zveri. Táto káva je tiež organická, čo znamená, že bola vypestovaná bez použitia akýchkoľvek umelých hnojív alebo pesticídov. Ekologické poľnohospodárstvo môže zahŕňať aj ekologicky zameranú poľnohospodársku metódu zameranú na zníženie erózie, zvýšenie zavlažovania a zlepšenie celkového zdravia pôdy. S pomocou ekologickej certifikácie dostávajú výrobcovia vyššie ceny a oni, ich rodiny a pracovníci na farme nie sú vystavení nebezpečným chemikáliám. Menej chemikálií použitých na farme znamená aj menší únik a menej chemikálií, ktoré sa dostávajú do našich globálnych vodných systémov.

Vypredané
Kód: SYD/HND
Značka: mr.seed
€11,90 / balenie
Kategória: všetky kávy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.145 kg
SYDRIP 6x15g honduras montecillos, cerro bueno
Novinka Tip

Región: Montecillos

Farma: Cerro bueno estate

Nadmorská výška: 1500 - 1600 m. n. m.

Odroda/kultivar: catuai pacas, arabica

Spracovanie: mokré

Chuťový profil: jablko, orechová, čierna čokoláda

Acidita: menšia až stredná

Praženie: svetlé

Odporúčaná príprava: alternatíva (filter)

Balenie: 6x15g

Skladujte v suchu.