1 hodnotenie

SYDRIP 6x10g Ethiopia kelloo nensebo, guji

Predstavujeme novinku SYDRIP v balení 6 sáčkov/filtrov naplnených výberovou kávou po 10g kávy v jednom sáčku. Stačí rozbaliť sáčok, pomocou dômyselného systému prichytiť na akúkoľvek šálku alebo pohár a zaliať horúcou vodou (odporúča sa nechať vrecko mierne ponorené v horúcej vode aspoň 2-3 minúty). To je všetko a zároveň tak málo, čo stačí pre vychutnanie si výberovky, či už ste na cestách, na turistike alebo doma.

Región Guji v Sidame pozdĺž rieky Mora Mora v južnej Etiópii produkuje „lesnú kávu“ alebo divo rastúce kávovníky. Tento región má tiež početné malé kávové farmy, ktoré združujú svoju kávu v kooperácii pri mletí a vývoze. Typickou odrodou regiónu Guji je heirloom. Pre nás je dôležité, že to nie je moderný kultivar, ale tradičná káva, nápadne podobná kávam, ktoré sa tam pestujú od najstarších čias. Táto dávka bola spracovaná v umývacej stanici Ch'Ire Ameli v Nensebo woreda, Guji terroir. Viac ako 700 malých farmárov prináša svoje čerešne do Ch'Ire Ameli, kde sa urobí impozantný výber a použije sa vynikajúci prírodný proces s využitím tradičných vyvýšených záhonov.

Môžeme doručiť do:
26.5.2022
Posledné kusy
Kód: SYD/ETH
Značka: mr.seed
€10 / balenie
Kategória: všetky kávy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.145 kg
SYDRIP 6x10g Ethiopia kelloo nensebo, guji
Novinka Tip Filter

Región: Guji

Farma: kelloo nensebo

Madmorská výška: 1800 - 1900 m. n. m.

Odroda/kultivar: heirloom, arabica

Spracovanie: mokré 

Chuťový profil: čierny čaj, citrón, slivková, červený grepfruit

Acidita: stredná až vyššia

Praženie: svetlé

Odporúčaná príprava: zaliať do šálky a nechať mierne ponorené 2-3 minúty.

Balenie: 6x15g

Skladujte v suchu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie