Vážení zákazníci, dovoľujeme si Vás upozorniť, že náš prepravca Packeta stanovil dátumy, do ktorých stihne doručiť zásielky k Vám domov včas do Vianoc. Je to dátum do 18.12.2023. Aby ste sa vyhli preplneným Z-BOXOM odporúčame využívať odberné miesta. Ďakujeme za pochopenie.
Kód: SYD/ETH | Značka: mr.seed

SYDRIP 6x10g costa rica tarrazú

€12 / balenie
Posledné kusy

Predstavujeme novinku SYDRIP v balení 6 sáčkov/filtrov naplnených výberovou kávou po 10g kávy v jednom sáčku. Stačí rozbaliť sáčok, pomocou dômyselného systému prichytiť na akúkoľvek šálku alebo pohár a zaliať horúcou vodou (odporúča sa nechať vrecko mierne ponorené v horúcej vode aspoň 2-3 minúty). To je všetko a zároveň tak málo, čo stačí pre vychutnanie si výberovky, či už ste na cestách, na turistike alebo doma.

Krajina, ktorá ponúka veľa benefitov z miestnej kávy, ponúka aj „kávovú turistiku“ – možnosť objavovať kávové plantáže. Mnoho druhov, kvalitná pôda, vysoká nadmorská výška, to všetko prispieva k miestnej produkcii. Jedným z najväčších prínosov tejto oblasti je podpora vlády – Instituto del Café de Costa Rica (ICAFE) rozbieha výskumne zamerané farmy, kde skúša nové, experimentálne spôsoby pestovania a spracovania. Asi najznámejšou spoluprácou je Coopetarrazú, ktorá má dnes viac ako 4700 členov. Poskytuje prácu a zariadenia farmárskym rodinám, buduje infraštruktúru, poskytuje vzdelanie a vytvára možnosti výskumu a inovácií.

Káva je výborná na espresso a s týmto chuťovým profilom nebudete sklamaní ani z prípravy na filter. Má výraznú orieškovo - karamelovú chuť s jemnou dochuťou tropického ovocia a čokolády.

Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Kategória: všetky kávy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.7 kg
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá

Región: tarrazú

Farma: coopetarrazu

Nadmorská výška: 1100 - 1800 m. n. m.

Odroda/kultivar: caturra & catuai, SHB, arabica

Spracovanie: mokré 

Chuťový profil: oriešky, tropické ovocie, karamel, čokoláda

Acidita: menšia až stredná

Praženie: espresso (tmavšie), filter (svetlé)

Odporúčaná príprava: filter

Balenie: 6x10g Sydrip

Skladujte v suchu.