Kód: KEN/200/S | Značka: mr.seed

kenya, kirinyaga, kii factory

Rdai Vám predstavíme jedinečnú limitovanú kávu z Keni, konkrétne z miestnej Kii Factory v oblasti Kirinyaga. Naša káva je plná bohatého dedičstva, výrazných chuťových profilov a jedinečných príbehov z miestnej komunity.

Naša káva pochádza z oblasti Kirinyaga, kde sa nachádza Kii Factory. Táto oblasť je známa pre svoje výnimočné klimatické podmienky, ktoré spolu s pestovaním kávovníka na vyvýšených terasách vytvárajú ideálne prostredie pre pestovanie vynikajúcej kávy. Naša káva je starostlivo pestovaná a zozbieraná rukami miestnych farmárov, ktorí sa starajú o každý detail procesu a dodržiavajú tradičné metódy pestovania a spracovania.

Jedným z najdôležitejších aspektov našej kávy je jej výnimočný chuťový profil. Sme hrdí na to, že naša káva je plná bohatých a komplexných chutí. Máme jemné tóny tropického ovocia a sladkosti, ktoré spolu vytvárajú unikátny a nezameniteľný zážitok z kávy pre našich zákazníkov.

Okrem jedinečného chuťového profilu sa naša káva môže pochváliť aj svojím spoločensky zodpovedným pôvodom. Podporujeme trvalo udržateľné pestovanie kávovníka a spravodlivý obchod s miestnymi farmármi. Sme hrdí na to, že naša káva je eticky a udržateľne získavaná, čo zaisťuje spravodlivé podmienky pre farmárov a ich komunity.

Na našej web stránke sa dozviete viac o príbehu našej kávy, procese jej pestovania a spracovania, ako aj o výnimočných chuťových vlastnostiach, ktoré ju robia tak špeciálnou. Môžete si tiež zakúpiť našu kávu a zažiť jedinečný chuťový zážitok priamo v pohodlí vášho domova.

Príďte ochutnať a objaviť jedinečný svet kávy z Keni z Kii Factory.

Kategória: výberová pražená káva
Záruka: 1 rok

Zvoľte variant

balenie: 200g svetlé praženie (filter)
Skladom nad 5ks | KEN/200/S
Môžeme doručiť do: 9.6.2023
€12,90 / ks
balenie: 400g svetlé praženie (filter)
Skladom nad 5ks | KEN/400/S
Môžeme doručiť do: 9.6.2023
€25 / ks
1
Garancia výberovej kvality
100% arabica
2
Doručenie kuriérom
Doručenie kuriérom k Vám domov
3
Cez 3000+ výdajných miest
a 1700+ boxov po celom Slovensku
4
Káva vždy čerstvá
pražená káva je doručovaná vždy čerstvá

Región: kirinyaga district, central kenya

Farma: kii factory

Madmorská výška: 1700 - 1900 m. n. m.

Odroda/kultivar: sl 28, sl 34, arabica

Spracovanie: mokré 

Chuťový profil: grapefruit, berry džem, sladká, ovocná

Acidita: stredná až vyššia

Praženie: svetlé

Odporúčaná príprava: alternatíva (filter)

Balenie: 200g, 400g

Skladujte v suchu.